Арештоване майно продається на торгах УУБ

Арештоване майно продається на торгах УУБ

Сьогодні нерухомість, яку перевели у статус арештованої, є дуже важливим напрямком для держави. Ця нерухомість добре продається на електронних аукціонах. У той же час рівень доходу від продажів неабиякий.

Державне підприємство було створено за пропозицією суспільства та за сприяння Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства у 2016 році. Метою створення є: здійснення доступної, чистої та вигідної електронної торгівлі, яка матиме ймовірність отримання нерухомого майна, транспортних засобів та іншого майна під арештом. Продаж цього майна здійснюється у стислі терміни та має економічний результат. За весь час на відкритих електронних аукціонах було більш ретельно виконано понад 10 000 лотів на суму 23 мільярдів гривень.

Що можна придбати?

Підприємство енергійно розвивається з двох тисяч шістнадцяти років. На електронних торгах УУБ uub.in.ua є можливість купити квартиру, офіс чи інший тип нерухомості. У цьому випадку буде забезпечена конфіденційність. Продаж нерухомості під арештом є можливість купити якомога прозоріше. Система побудована таким чином, що кожен може брати участь в електронних торгах. Для цього потрібна реєстрація в системі.

Найвідоміша категорія лотів на цьому аукціоні — це квартири та приміщення для бізнесу.

Особливо часто на аукціоні реалізуються:

  1. житлові і нежитлові приміщення;
  2. промислова нерухомість;
  3. об’єкти незавершеного капітального будівництва;
  4. земельні володіння;
  5. гаражі;
  6. місця для паркування.

Для користувачів електронного аукціону вагомим захоплюючим лотом будуть: квартири, приватні будинки або будь-який інший тип нерухомості, вилучений за несплату. На додаток до цього, на електронних аукціонах є можливість придбати приміщення для офісу для створення власного бізнесу. Тут постійно розміщується багато оголошень про продаж арештованого майна. Це офіси та магазини, готелі та ресторани та навіть кінотеатри.

Завдяки системі Prozorro всі торги чесні. Кожен учасник процесу знаходиться нарівні з усіма. Корупції немає, і кожен може спостерігати за процесом торгів. Система Prozorro.Sales стала способом вивести ринок з тіні. Сьогодні кожен, хто пройшов просту реєстрацію на одному з сайтів, що працюють у системі, може взяти участь у торгах на рівних умовах.

авторомu-solutions