Мала приватизація на сайті УУБ

Мала приватизація на сайті УУБ

Українська універсальна біржа працює в системі Prozorro.Sale. Тут є земельні ділянки, які були приватизовані їх законними власниками. Всі рухомі та нерухомі об’єкти повністю належать державі – земля, нерухомість та інші майнові об’єкти. Враховуючи загальну вартість усіх об’єктів, доступних на біржі, допустимо стверджувати, що вартість становить 250 млн. грн. Для того, щоб побачити та ознайомитись з усіма державними об’єктами, досить зайти на сайт, і не потрібно реєструватися. І як результат участі в торгівлі, важливо пройти блискавичну реєстрацію як повноправного учасника обміну.

Мала приватизація в Прозорро

Важливими моментами для користувачів є такі місця:

 1. Всі об’єкти виставлені на продаж чи в оренду сільськими та міськими радами – всі об’єкти є державною власністю України.
 2. Під час аукціону не здійснюється націнка продавців. Початкова ціна 0% і залежить від балансової вартості майна. На самому початку реалізації місця проведення аукціону була проведена оцінка об’єктів, яка вимагала грошових вкладень, і процес витрачав більше часу.
 3. Торги здійснюються у порядку зростання, починаючи з мінімальної суми ціни. Коли вартість об’єкта зростає, якщо немає можливого клієнта, ціна лота зменшується, тим самим клієнт знаходиться на об’єкті.
 4. Фізичні та юридичні особи – клієнти мають однакові юридичні підстави, правила участі в електронних аукціонах.

Виставлення об’єктів на аукціонах Prozorro

На біржі Procorro.Sale ви можете ознайомитися з багатьма об’єктами, які є лотами для малого процесу приватизації:

 1. Приміщення нежитлового комплексу;
 2. Часткові нежитлові приміщення;
 3. Комплекси будівель і споруд;
 4. Побутові рослини, ферми, фабрики;
 5. Бази відпочинку, санаторії, дитячі та оздоровчі табори;
 6. Пакети різних акцій;
 7. Обладнання та інші рухомі та статичні об’єкти.

Також на сайті аукціону Prozorro Sales дозволено купувати недобудовані (недобудовані) будівлі та споруди, процес яких завершено приблизно на 50-80%.

Основними перевагами використання сайту Prozorro.Sale є:

 1. Ціна всіх об’єктів – це ринкова ціна, доступна будь-якому клієнту.
 2. Регіональна доступність об’єктів для кожної України.
 3. Допускається участь в аукціоні з будь-якої точки світу.
 4. Відсутність корупції, протиправних дій та втручання третіх осіб у процес отримання або здачі майна в оренду.

Для того, щоб розпочати торгівлю, досить пройти коротку реєстрацію на УУБ https://sale.uub.com.ua/ru/filter/privatization та внести гарантійний платіж. В результаті збитку гарантійний депозит буде повністю повернутий учаснику аукціону. В результаті виграшу гарантійний внесок включається у вартість придбаного об’єкта.

авторомu-solutions