Обмеження права власності, накладені органами влади. Викуп земельних ділянок у приватній власності для загального користування.

Обмеження права власності, накладені органами влади. Викуп земельних ділянок у приватній власності для загального користування.

В Україні ніхто не захищений від експропріації землі та приміщень, що сидять на цій землі. Порядок експропріації земель регулюється в основному Законом України «Про відчуження земельних ділянок та інших розташованих на них об’єктів нерухомого майна, що перебувають у приватній власності, для загального користування або з міркувань суспільної потреби». Також виникають суперечки щодо будівництва магістралей електропередач, передбачених «Енергетичною стратегією України до 2030 року». У 2013 році в кількох районах Житомирської області були створені робочі групи для вирішення питання викупу земельних ділянок для будівництва.

Примітно, що використання цієї методології часто закінчується набагато нижчими витратами на придбання вартості нерухомого майна та, як правило, не забезпечує покриття витрат, необхідних людині на придбання нових житлових приміщень та земельної ділянки. Проблема компенсації власниками витрат, понесених під час відчуження майна, залишається найбільш суперечливою.

Провідний майданчик для аукціону

Українська біржа пропонує всім зацікавленим клієнтам брати участь в земельних аукціонах на своєму майданчику, попередньо зареєструвавшись в системі Prozorro.Sale, та сплативши внески, необхідні для проведення відповідних операцій в системі. Детальну  інформацію щодо участі в електронних аукціонах ви знайдете у категорії Продаж арештованого майна на аукціонах Prozorro.Sale  Спеціалісти Української універсальної біржі завжди прийдуть вам на допомогу при виникненні будь-яких питань на різних стадіях участі в земельних торгах.

Уважне ставлення до відповідного сектору ринку дозволяє вам отримати у своє розпорядження більш якісні інструменти, що принесе вам результат та створить оптимальні умвои для кожного з учасників. В перспективі у вас буде можливість долучитись до системи відкритих електронних торгів, що досить скоро може допомогти вам у вирішенні основних моментів. Ця система створена спеціально для того, щоб спростити процес придбання ресурсів, що належать до арештованого майна. Ви можете отримати більше інформації про цей ринок на сайті https://megasale.com.ua/pravyla-provedennya-torgiv-areshtovanym-majnom-v-ukrayini/

авторомu-solutions