Мала приватизація на сайті УУБ

Мала приватизація на сайті УУБ

Українська універсальна біржа працює в системі Prozorro.Sale. Тут є земельні ділянки, які були приватизовані їх законними власниками. Всі рухомі та нерухомі об'єкти повністю належать державі – земля, нерухомість та інші майнові об'єкти. Враховуючи загальну вартість усіх об’єктів, доступних на біржі, допустимо стверджувати, що вартість становить 250 млн. грн. Для того, щоб побачити та ознайомитись з усіма державними об’єктами, досить зайти на сайт, і не потрібно реєструватися. І як результат участі в торгівлі, важливо пройти блискавичну реєстрацію як повноправного учасника обміну.


Читать далее

Обмеження права власності, накладені органами влади. Викуп земельних ділянок у приватній власності для загального користування.

В Україні ніхто не захищений від експропріації землі та приміщень, що сидять на цій землі. Порядок експропріації земель регулюється в основному Законом України «Про відчуження земельних ділянок та інших розташованих на них об’єктів нерухомого майна, що перебувають у приватній власності, для загального користування або з міркувань суспільної потреби». Також виникають суперечки щодо будівництва магістралей електропередач, передбачених "Енергетичною стратегією України до 2030 року". У 2013 році в кількох районах Житомирської області були створені робочі групи для вирішення питання викупу земельних ділянок для будівництва.


Читать далее

Проведення земельних торгів

На території України початок земельних торгів заплановано на 1 липня. Однак мова йде ще не про повномасштабних земельних торгах, але про торги для фізичних осіб. При цьому розміри ділянок також обмежені і повинні складати не більше сотні гектарів.


Читать далее

Відкритий ринок торгів енергетичними ресурсами

Сучасний ринок торгів енергетичними ресурсами є максимально відкритим та доступним фактично для кожного потенційного учасника. Ви також маєте можливість долучитись до цього процесу. Торгувати енергетичними ресурсами наразі стало досить просто. Всі торги проходять в електронному форматі, тому вам варто уважно проаналізувати систему та відкрити для себе саме ті інструменти, котрі допоможуть вийти на новий рівень. Цей сектор торігв створить ідеальні умови для кожного з учасників. Саме у цій категорії ринку можна буде говорити про певне покращення відповідного механізму. 


Читать далее

Специфіка ринку землі в Україні, її продаж на торгах

Парламент України 31 березня ц.р. прийняв закон про запровадження вільного ринку землі. Скасування майже двадцятирічної заборони торгівлі сільськогосподарськими землями може прискорити економічне зростання України. Однак доступ до ринку іноземних інвесторів не є передбаченим.


Читать далее

Які інструменти можна закуповувати на електронних торгах

Пройшовши реєстрацію та акредитацію на електронному майданчику виникає логічне запитання – який саме лот шукати. На сьогодні, можна знайти майже будь-які види торгів, починаючи з постачання деревини та закінчуючи нерухомістю. Один з цікавих напрямків – це постачання інструментів. Варто зазначити, що інструменти можуть бути різними, відповідно й самі замовники можуть працювати в зовсім різних сферах.


Читать далее

Реалізація деревини та продуктів її переробки через систему Прозорро

Деревина, яка утворюється внаслідок санітарного оздоровлення українських лісів, являється власністю держави, тому її продаж може здійснюватися лише через систему відкритих аукціонів, що проходять на електронних торгівельних майданчиках.


Читать далее

GGsel — игровая платформа с готовыми аккаунтами

GGsel – торговая площадка увлекательных компьютерных игр, которая появляется на свет в 2007 г. В это время компания разработчик новой площадки позаботилась о реально новом формате, который состоит из разных игр с увлекательными сюжетами. Разработана версия для игр на устройствах с разной платформой. Можно выбирать разные варианты устройств и наслаждаться процессом на максимальном уровне. 


Читать далее

Арештоване майно продається на торгах УУБ

Сьогодні нерухомість, яку перевели у статус арештованої, є дуже важливим напрямком для держави. Ця нерухомість добре продається на електронних аукціонах. У той же час рівень доходу від продажів неабиякий.


Читать далее

Как подобрать главный тормозной цилиндр для авто

Поиск любых деталей для автомобиля может сопровождаться большим количеством вопросом. Это особенно актуально среди новичков, которые не особо сильны техники. Как правило, такие автовладельцы ездят на своих машинах до тех пор, пока они могут ехать. Как только что-то ломается окончательно, они уже обращаются к специалистам.


Читать далее