Українські земельні торги

Українські земельні торги

Незабаром в Україні погнуться офіційні аукціони із землекористування. Цей процес розпочнеться дуже скоро – 1 липня і справить велике враження на всіх українців. З недавнього часу, до початку земельних торгів на кожній українській території, було припинено дії щодо сільськогосподарських територій, які перебувають у приватній власності власників. Отже, скажімо, фізична особа може продати або орендувати свою земельну ділянку з обмеженням 100 га на людину.

Відповідно до тези економічно прогресивних країн, яким вдалося більш тісно організувати земельні аукціони, Україна також вирішила покращити економічні показники своєї країни. Тож 31 березня Верховна Рада України підписала закон про скасування мораторію та реалізацію плану збільшення циклу сільських територій. Відповідно до закону, власники зможуть вільно розпоряджатися своєю приватною та особистою землею на законних підставах. Офіційні тоги будуть проводитися сумлінно, прозоро на платформі Prozorro. 

Закон вказуватиме, що власники зможуть не тільки здавати в оренду свої земельні володіння, а й здавати в оренду їх у банку під кредитні зобов’язання або продавати свою землю іншим учасникам торгів.

Напрямок продажу землі вже почав діяти

У зв’язку зі скасуванням мораторію, зараз на ділянці Прозорро будуть проводити земельні аукціони. На веб -сайті Держгеокадастру буде дозволено оформляти документи, а кожен процес купівлі-продажу чи оренди земельних ділянок буде здійснюватися у відкритому доступі. А за допомогою електронних форм торгів процес купівлі, продажу, застави чи оренди буде здійснюватися швидко та доступно для будь -якого учасника аукціону.

Земельні аукціони також зможуть зменшити показники тіньової політики в Україні. Крім того, держава зможе усунути протиправні дії з боку рейдерських захоплень або втручання третьої сторони в них. Виключається також корупція, бо, усі аукціони будуть під чітким контролем, де правда, що корупції не буде.

Перевагами земельних аукціонів https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/zemelni-auktsiony-osoblyvosti-protsedury-na-prozorroprodazhi/ є різні об’єкти, які будуть включені до системи аукціонів – вагони, нерухомість та автомобілі.

авторомu-solutions