Заробіток на своєму сайті

Заробіток на своєму сайті

Це дуже хороший спосіб заробітку, але потрібно сильно вникнути в тему. Вам потрібно навчитися створювати свої сайти, розкручувати і монетизувати їх. Також будуть потрібні невеликі вкладення на покупку домена і хостингу. Якщо у вас вже є сайт, то все трохи простіше (вам залишається тільки його монетизувати). Свої сайти можуть приносити пристойний стабільний дохід.

Непогано мати сайт, який приносить гарний прибуток щомісяця. Адже сайт може приносити і досить багато грошей. Якщо у вас кілька таких сайтів, можна вже заробляти собі цим на життя, не виходячи з дому.

Ось приблизна схема заробітку на своєму сайті:

  • Придумуємо ідею і назву сайту (Краще заздалегідь продумати, як ви збираєтеся його монетизувати в майбутньому).
  • Реєструємо домен. Можете вибрати будь-який недорогий домен, який можна знайти в мережі.
  • Купуємо хостинг. За нього доведеться платити кожен місяць. Для початку підійде який-небудь недорогий тариф. З розвитком сайту можна переходити на більш спеціалізовані варіанти.
  • Налаштовуємо хостинг і встановлюємо систему управління сайтом. Для початківців краще всього підійде WordPress. Він безкоштовний і встановлюється за 5 хвилин. WordPress можна освоїти досить швидко.
  • Наповнюємо сайт контентом і чекаємо його індексації пошуковими системами. Контент ви можете створювати самі (писати новини, статті), або купувати на спеціальних біржах контенту. Звичайно, купити готовий контент набагато швидше і коштує він не дуже дорого. Найбільше часу йде на написання статей для сайтів.
  • Розкручуємо сайт, добиваємося зростання відвідуваності (Це окрема складна тема, яку можна і потрібно вивчати досить довго).
  • Монетизуємо сайт. Є багато способів монетизації. Контекстна реклама, партнерки, реферальні посилання, продаж товарів і т. д.
  • Отримуємо стабільний дохід.

В цілому, заробіток на своєму сайті це цікава і вигідна справа. Цей спосіб вимагає часу і невеликих вкладень. Перед тим, як ви отримаєте перший дохід, пройде пара місяців. Заробити гроші в інтернеті https://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/275-zarobiti-groshi-v-interneti-zaraz.html можна різними способами. Якщо початкового капіталу зовсім немає, можна створити сайт на безкоштовній платформі.

Але там ви не будете мати повного контролю над своїм сайтом. Тому, краще все-таки створювати сайт на окремому домені і хостингу. Чим більше ви вкладете в просування сайту, тим більший дохід він буде приносити. Також ви можете спробувати монетизувати свої акаунти в соціальних мережах.

Що таке розкрутка сайту?

По-перше, це збільшення відвідуваності. Велика частина відвідувачів приходить з пошукових систем. Тому, наша мета — підвищити позиції сайту в пошуковій видачі. Якщо ваш сайт буде знаходитися на верхніх позиціях по якомусь популярному пошуковому запиту, то відвідуваність буде дуже велика. По-друге, це підвищення найважливіших показників сайту.

Це має велике значення, якщо ви збираєтеся заробляти на продажі посилань. Найважливіший показник від Google це PR (Page Rank). Якщо пояснювати просто, ці показники залежать від кількості посилань на ваш сайт з інших ресурсів.

Розкручуючи свій сайт, наберіться терпіння. Пошукові системи можуть проіндексувати його через 1-2 тижні. Приплив відвідувачів збільшиться через 1-2 місяці. А дохід можна буде отримувати ще через кілька місяців (хоча бувають і винятки в кращу сторону). Але, в цілому, чим старше сайт, тим більше його поважають пошукові системи і тим більше доходу він може принести.

За наступним посиланням ви можете знайти більше корисної інформації про те як заробити в інтернеті https://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/61-yak-zarobiti-100-grn-v-den-v-interneti-bez-obmanu-i-vkladen.html.

авторомu-solutions